"Голоси Енеєвих нащадків"

1 вересня у закладах міста

Новини

Заняття школи молодого вчителя інформатики у новому форматі:

Нова українська школа вимагає від учителя інноваційних форм навчання. 28 лютого 2018 р. у міському методичному кабінеті було проведено чергове заняття школи молодого вчителя (керівник Кабась Т.В., вчитель інформатики ЗЗСО № 5) інформатики у новому форматі: з елементами тренінгу на тему «Вступ до  прав людини» . Провів його тренер Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини", член правління ГО "МАРТ" Андрій Кінаш.

«Що є джерелом прав людини?», «Які документи регулюють відносини між людиною і державою на принципах прав людини?», «Яке місце права людини займають в освітньому процесі?» - ці та інші питання розглядалися під час цього заняття. Учителі мали змогу поглянути на освітній процес крізь призму прав людини, оцінити власні дії та можливості  змін виходячи з принципів прав людини. 

У процесі реформування сучасної освіти важливу роль відіграє підготовка вчителів, які повинні враховувати ті потреби, які стоять перед Новою українською школою та українським суспільством, саме на це акцентували  увагу організатори заходу.

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 1

За тиждень: 340

За місяць: 2656

Всього: 68090

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: