"Голоси Енеєвих нащадків"

1 вересня у закладах міста

Новини

Географічна освіта для розвитку відповідальних та активних громадян сьогодення

28.02.2018 р. на базі Полтавської гімназії № 17 відбувся навчально-методичний семінар-практикум для вчителів географії на тему: «Викладання курсів географії у контексті ЗНО з метою організації пізнавальної діяльності учнів». Вчителі географії  Цешко О.М. (ліцей № 1), Запорізька А.І.(ЗЗСО № 29),  Іващенко Н.С. (гімназія № 31), Терещенко Н.В. (гімназія № 33), Малько В.В. (ЗЗСО № 34) провели методичний тренінг щодо організації різних форм тестових завдань на уроках. 

На семінарі обговорювали структуру тестів ЗНО з географії у 2018 році та особливості підготовки учасників до тестування, аналізували кліматодіаграми та визначали типи клімату у курсі «Географія материків та океанів». Було також продемонстровано роботу з топокартою у 8 класі, розв’язування географічних задач з фізичної географії, розглядали економічні аспекти завдань з географії 10 класу.

Учасники семінару висловили спільну думку щодо необхідності забезпечення високого рівень викладання навчальних курсів з географії та сприяння формуванню предметних географічних компетентностей з орієнтацією на успішне виконання завдань ЗНО.

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 0

За тиждень: 339

За місяць: 2655

Всього: 68089

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: