Новини

Захист соціального благополуччя вихованців

21 лютого 2018 року у закладі дошкільної освіти № 7 «Теремок» відбувся психологічний практикум для практичних психологів закладів дошкільної освіти міста з проблеми захисту соціального благополуччя вихованців через роботу з батьками. Присутніх привітала завідувач ЗДО № 7 Лазоренко Галина Йосипівна. Ведучою практикуму була Світлана Супрун, практичний психолог ЗДО № 7. Вона ознайомила учасників з досвідом організації різних форм роботи з батьками щодо профілактики та запобігання жорстокому поводженню з дітьми; усвідомлення відповідальності батьків за виховання дітей.

Практичні психологи мали змогу «програти» найбільш ефективні, на погляд ведучої, психологічні тренінгові вправи, ознайомитися з відеосюжетом про права дітей, прикладом подачі матеріалу батькам про види і форми насилля та жорстокого ставлення до дітей. У кінці заняття, під час проведення рефлексії, практичні психологи мали змогу проаналізувати отриману інформацію, надати ведучій зворотній зв'язок щодо змісту практикуму, задати додаткові запитання з проблеми.

Центр практичної психології і соціальної роботи ММК вдячний закладу дошкільної освіти № 7 «Теремок» за гостинний прийом та комфортні умови для роботи під час заходу.

Ніна Подолян, методист Центру практичної психології і соціальної роботи ММК

Вхід на форум

Корисні сайти

Статистика переглядів

Сьогодні: 7

За тиждень: 7

За місяць: 2669

Всього: 42274

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання