Новини

Засідання міського методичного клубу  «Творча ініціатива»  для класних керівників

21 лютого 2017 року на базі  ЗЗСО №19 проведено засідання  міського методичого клубу «Творча ініціатива» для класних керівників 5-7 класів «Форми роботи класного керівника  щодо створення сприятливо-стимулюючих умов для розвитку життєвих компетенцій». Методист міського методичного кабінету Бакунович Елеонора Валентинівна відкрила засідання, наголосивши на актуальність теми в умовах становлення нової української школи та підвищенні фахового рівна класних керівників. Заступник директора з виховної роботи Лисенко І.М. та педагог-організатор Пупченко Т.А. ознайомили з системою виховної роботи у школі,  діяльністю дитячих організацій та учнівського самоврядування. 

На семінарі обговорювали форми роботи класних керівників з учнями 5-7 класів. Учасники взяли участь у пізнавально-розвивальній грі «Сам собі фінансист», що провела класний керівник 6-А класу Канівець І.Я. У ході цієї гри вчителі виконували роль учнів і вчилися шанобливо ставитися до грошей як винагороди праці, ощадливості щодо грошових витрат, читати інформацію в чеку, дізналися цікаві факти про історію виникнення валюти. 

Чаловка Н.О, класний керівник 5-В класу, запропоновувала здійснити подорож сторінками улюблених книг, супроводжуючи вчителів по станціях «Пазл», «Бюро знахідок», «Emoji». 

Учителі предмета «Основи здоров’я» Кошлата Ю.П. і Михайленко Т.В. показали, як можна провести з учнями гру з елементами тренінгу «Безпека в Інтернеті». Під час виконання вправ учасники гри змогли дослідити позитивні і негативні наслідки використання ресурсів Інтернету, засвоїти правила роботи в мережі, уникаючи найбільш небезпечних загроз, ознайомилися з безпечними сайтами для дітей.

Класний керівник 7-А класу Бондаренко Т.С. презентувала проект «Творимо майбутнє разом». Суть цього проекту полягає в тому, аби знівелювати проблему вибору учнями  майбутньої професії шляхом співробітництва з батьками. 

Класним керівникам міста було запропоновано майстер-клас «Смачний сувенір» (розпис пряників). У кінці семінару було підбито підсумки та надано рекомендації.

Вхід на форум

Корисні сайти

Статистика переглядів

Сьогодні: 5

За тиждень: 165

За місяць: 2827

Всього: 42432

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання