Новини

Чергове заняття Школи молодого працівника психологічної служби

21 лютого 2018 р. у міському методичному кабінеті працівниками центру практичної психології і соціальної роботи було проведено чергове заняття Школи молодого працівника психологічної служби на тему: «Адаптація дітей до освітнього процесу як напрямок роботи практичного психолога. Компоненти адаптації, критерії, показники та методики вивчення». Проблема організації дієвого психологічного супроводу процесу адаптації дітей до закладу освіти була проаналізована Тетяною Горошко, завідувачем Центру. Теоретичну основу проблеми представила Світлана В'язовська, практичний психолог ЗДО №19. Вона нагадала присутнім про сутність поняття «адаптація» у психології як науці.

Шанда Яна, практичний психолог ЗДО № 36, презентувала практичний досвід організації системного психологічного супроводу процесу адаптації дітей до умов ЗДО, акцентувала увагу на застосуванні ефективних технологій просвітницькоїроботи з батьками та педагогами.

Ніна Подолян, методист Центру, проаналізувала компоненти адаптації, критерії, показники та методики вивчення. Працівникам було рекомендовано до використання у роботі Робочу книгу працівника психологічної служби (автори: Тінякова А.І., Сосновенко Н.В.) присвячену проблемі адаптації. Практичний посібник допоможе молодим спеціалістам-практичним психологам налагодити дієвий психологічний супровід процесу адаптації дітей до умов навчання в закладах освіти різних рівнів.

Наприкінці заняття працівники Центру провели групове консультування для присутніх з питань, що є найбільш актуальними для них.

Ніна Подолян, методист Центру практичної психології і соціальної роботи ММК

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 122

За тиждень: 544

За місяць: 3373

Всього: 55627

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: