Новини

Біль Афганістану...

29 років тому сотні сімей, родин, де підростали майбутн ісолдати, з полегшенням зітхнули. 15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтодіця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

14 лютого своїми спогадами про цю війну з учнями КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей№1 імені І.П.Котляревського» поділилися воїни-афганці Левчук О. та Чернецький О.

Також для гостей продемонстрували свої вміння володіти зброєю, виконувати різні військові вправи вихованці гуртка військово-прикладної підготовки (кер.Бариш О. М.).

15 лютого 2018 року захід, присвячений 29-річниці виведенню наших солдат за межі республіки Афганістан, було проведено в Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5», на який були запрошені волонтери, з якими школа співпрацює тривалий час. Учні у віршованій та прозовій формі висловлювали слова вдячності справжнім патріотам своєї держави, у зворушливих танцях  передавали емоції та почуття тих, хто так і не дочекався рідних додому.

Сьогодні школа тісно співпрацює з волонтерами, допомагає героям, які ціною свого життя оберігають мир у наших домівках. За значний особистий внесок у здійсненні волонтерських ініціатив на заході почесною грамотою Полтавської обласної державної адміністрації було нагороджено директора школи Жагу Тамару Михайлівну.

Вхід на форум

Корисні сайти

Статистика переглядів

Сьогодні: 7

За тиждень: 7

За місяць: 2669

Всього: 42274

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання