Реєструйтесь на серпневу конференцію!

Запрошуємо усіх небайдужих до створення Нової української школи взяти активну участь у обговоренні питань на серпневу конференцію, яка відбудеться у інноваційному форматі, попередньо зареєструвавшись за посиланням на сайті! Реєстрацію відкрито до 4 червня. Кількість місць обмежена.

Новини

СЗШ № 3 у роботі над дитячим проектом-мюзиклом "Jeder ist anders"

В рамках Року німецької мови в Україні учні шостих класів та вчителі німецької мови КЗ "Полтавська спеціаліізована школа І-ІІІ ступенів №3" під час навчальної практики розпочали роботу над дитячим проектом-мюзиклом "Jeder ist anders", прем'єра якого відбудеться у квітні місяці в ході "Тижня другої іноземної мови" в школі. Цей проект є всесвітньовідомою ініціативою Goethe-Institut для дітей шкільного віку, які вивчають німецьку мову як іноземну, охоче беруть участь в іграх, співають, танцюють та завжди готові до нових відкриттів.

Участь у проекті-мюзиклі розвиває мовленнєву компетенцію школярів (насамперед покращує говоріння, лексику та вимову),- тренує пам'ять, розвиває впевненість у собі, фантазію та творчі здібності, сприяє засвоєнню стратегій тематичного, міждисциплінарного, соціального та індивідуального навчання та готує дитину до успішної комунікації з іншими, створює умови для всебічного розвитку дитини та мотивує до вивчення німецької мови. Для участі у проекті не потрібно особливих вмінь чи здібностей. Наша мета полягає у тому, щоб довести, що кожна дитина – це індивідуальність зі своми перевагами та інтересами та є талановитою.

Олеся Вовченко, заступник директора Полтавської СЗШ №3 

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 83

За тиждень: 1192

За місяць: 2694

Всього: 50394

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання