Ура! Канікули!

Новини

Конкурс "Поезія народів світу" іноземними мовами

10 лютого 2018 року за ініціативи Луганського національного університету імені Т. Г. Шевченка відбувся конкурс "Поезія народів світу" іноземними мовами для старшокласників. Учні та вчителі КЗ " Полтавська спеціаліізована школа І-ІІІ ступенів №3" взяли активну участь у заході, під час якого школярі продемонстрували чудове володіння поетичним словом. Це підтвердили результати конкурсу: Черниш А. посіла III- місце, Осауленко М. - II, Еренбург С. та Романенко Н. отримали відзнаку в номинації "За силу переконання поетичным словом" , Гринь С. -"За вміле використання виразних засобив", Ворона С. "За цілеспрямованість", Боркунова Є. "За точність зображення образу читця".

Поезія – це завжди неповторність, безсмертний дотик до душі. Вона надихає, звеличує, штовхає на подвиги. Вірші найвідоміших поетів світу окриляють закоханих романтиків, запалюють відчайдушніх любителів пригод, спонукають до боротьби за свої права; бувають гостріші за меч та сильніші за будь-яку зброю або ж мелодійні та ніжні, як спів солов’я.

Тому надзвичайно важливо прищепити юному поколінню любов до поетичного слова як рідною так і іноземними мовами. І участь у таких конкурсах сприяє досягненню цієї важливої мети.

Олеся Вовченко, заступник директора Полтавської СШ №3

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 8

За тиждень: 826

За місяць: 2238

Всього: 62609

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: