Реєструйтесь на серпневу конференцію!

Запрошуємо усіх небайдужих до створення Нової української школи взяти активну участь у обговоренні питань на серпневу конференцію, яка відбудеться у інноваційному форматі, попередньо зареєструвавшись за посиланням на сайті! Реєстрацію відкрито до 4 червня. Кількість місць обмежена.

Новини

Семінар «Літературні, театральні студії й творчо обдарована дитина»

08.02.2018 р. міським методичним кабінетом на базі Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Полтавської міської ради Полтавської області» для керівників літературних і театральних гуртків було проведено семінар «Літературні, театральні студії й  творчо обдарована дитина». Як залучити дітей до прекрасного, як навчити відчувати красу- основне питання обговорення. Учасники переглянули відеопрезентацію «Від творчого вчителя- до творчого учня».

На яких творах виховувати підростаюче покоління? На це питання відповів юрист, фінансист, психолог, літератор Віктор Сердюк. Він репрезентував свою нову книгу «Усі дива трапляються в дитинстві». Тамара Жага, директор школи, керівник літературної студії, провела майстер-клас «Артикуляція мовного апарату. Вправи для губ, язика. Скоромовки». Заслужена артистка України, артистка розмовного жанру Наталія Іванченко зупинилася на найбільш поширених вадах сценічної мови, їх виправленні. Завершив дійство шкільний театр «Мельпомена», керівник Тетяна Руденко. Він репрезентував свою нову роботу «Вітя + Галя, або Повість про перше кохання». Так живімо із красою!

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 83

За тиждень: 1192

За місяць: 2694

Всього: 50394

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання