Новини

Налагодження ефективної взаємодії дорослого та дитини

7 лютого 2018 року у закладі дошкільної освіти № 2 «Віночок»відбувся семінар-практикум для практичних психологів міста з проблеми налагодження ефективної взаємодії дорослого та дитини.Присутніх привітала завідувач ЗДО № 2 Рвачова Антоніна Анатоліївна. Семінар-практикум складався з двох блоків: теоретичного та практичного. У теоретичному блоці завідувач центру практичної психології і соціальної роботи ММК Тетяна Горошко ознайомила учасників заходу з поглядом сучасних дослідників на систему взаємин: «батьки-дитина», негативними та патогенними чинниками сімейного виховання, класифікацією орієнтацій батьків у вихованні.

Ведучою другого, практичного блоку семінару-практикуму, була Алла Александрова, практичний психолог ЗДО №2. Вона провела для колег заняття з елементами тренінгу, надала змістовний методичний коментар щодо здійснення цього напрямку діяльності, особливостей його організації. Алла Александрова також проаналізувала переваги та «підводні камені» інтерактивних форм, що можуть бути дієвими в організації  роботи психолога з батьками дошкільників.

Обговорення було жвавим та змістовним. Застосування тренінгових форм роботи потребує від фахівця розвинутих практичних навичок роботи з групою та ґрунтовної теоретичної підготовки. Саме цю мету мав семінар-практикум, з якою його організатори успішно впоралися.

Центр практичної психології і соціальної роботи ММК вдячний закладу дошкільної освіти № 2 «Віночок» за гостинний прийом та сприятливі умови для роботи під час заходу.

Тетяна Горошко, завідувач центру практичної психології і соціальної роботи ММК

Вхід на форум

Корисні сайти

Статистика переглядів

Сьогодні: 107

За тиждень: 1116

За місяць: 3119

Всього: 39178

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання