Увага! 9 січня 2018 року, розпочалася реєстрація на пробне ЗНО-2018

Новини

Підготовку вчителя початкових класів до роботи в умовах НУШ продовжено

У той час, коли школярі відпочивають, учителі продовжують готуватися до роботи в Новій Українській Школі на навчально – методичних заняттях, організованих методистом ММК Бондаренко Н.М. Дводенні заняття проходили на базі СНВК №26 (директор - Токаренко Н.П.). Чому обрано саме цей заклад? Ось уже понад 20 років закладу надано статус тренінгового центру по впровадженню програми Всеукраїнського фонду «Крок за кроком». Згідно з програмою, у початкових класах було започатковано проведення ранкових зустрічей та тематичного навчання, переобладнання і створення навчального середовища, зокрема центрів для навчання – математики, мови, навчання грамоти, природознавства, мистецтва, де діти навчаються працювати самостійно, виконувати різні інструкції, різнорівневі завдання. 

Розглядалися питання створення освітнього середовища для першокласників нової школи, організації роботи дітей у навчальних центрах та проведення ранкових зустрічей.

Досвідом роботи з  учителями ділилася керівник закладу Токаренко Неля Петрівна, заступник дир. Сухаренко Світлана Петрівна та учитель початкових класів Геращенко Світлана Іванівна, також була присутня заступник начальника управління освіти Акініна Людмила Євгеніївна.

Заняття вела методист ММК Ніна Миколаївна Бондаренко. Охоплено було 109 учителів шкіл нашого міста. Наступні навчально – методичні заняття будуть проведені у березні 2018р. на базі школи №37.

 Ніна Бондаренко, методист ММК

  

Статистика переглядів

Сьогодні: 57

За тиждень: 278

За місяць: 1268

Всього: 34351

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання