Головне меню

Інформаційна відкритість закладів

Новини

Міні-EdCamp у Полтаві

Продовжуємо знайомити з подіями у рамках Першої міської афілійованої (не)конференції міні-EdCampPoltava 2018, яка відбудеться 17 січня 2018 року на базі Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37 із теми «Нові формати освіти: навчаємо ефективно і з радістю».

Спробувати себе у ролі учня початкової школи і зарядитися позитивом на ввесь день зможуть учасники (не)конференції на майстер-класі, який проведуть учителі початкових класів КЗ «Полтавський спеціалізований навчально-виховний комплекс № 26 «Перші кроки»» Світлана Геращенко та Світлана Сухаренко. Тема майстер-класу «Практика «Ранкові зустрічі» у початковій школі та формування міжпредметних компетенцій у процесі тематичного навчання» надзвичайно актуальна для вчителів, які навчатимуть першокласників у новому навчальному році за новим Державним стандартом.

Продемонструє власні медіа розробки та поділиться досвідом використання інтернет-сервісів на уроках мистецьких дисциплін учитель музичного мистецтва Полтавського навчально-виховного комплексу № 16 Ярослава Ясько.

Презентує проект "Мобільна техностудія" засновник дитячої студії STEAM освіти «Технолаб»Владислав Кушніров та дасть змогу учасникам (не)конференції познайомитися із сучасними освітніми технологіями із STEAM-орієнтації.

Статистика переглядів

Сьогодні: 71

За тиждень: 599

За місяць: 1623

Всього: 80123

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: