Головне меню

Інформаційна відкритість закладів

Новини

Міні-EdCamp у Полтаві

Продовжуємо знайомити з подіями у рамках Першої міської афілійованої (не)конференції міні-EdCampPoltava 2018, яка відбудеться 17 січня 2018 року на базі Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37. Інноваційна спрямованість навчального процесу призводить до корінних змін у педагогічній практиці, спрямування методів на усвідомлене і творче навчання учнів, розвиток їхніх особистісних якостей – самостійності у прийнятті рішень, творчого підходу у навчанні, ініціативності, наполегливості, самооцінки тощо.

Ментальні карти ідеально підходять для використання у школах, можуть бути застосовані у будь-яких видах завдань, залучають учнів різного віку до активного творчого мислення, організації й вирішення проблем. Саме цій темі присвячений майстер-клас учителів Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Олени Демченко та Геннадія Павелка.

Як учневі досягти успіху на уроці фізики? Відповідь на це нелегке запитання спробує дати на своєму майстер-класі вчитель фізики Полтавської гімназії № 33 Наталія Юдіна.

А от як активізувати пізнавальну активність учнів,використовуючив навчальній діяльностіінтернет-сервіси:Learningapps, Tagul, Kahoot та персональний сайт, продемонструє вчитель Полтавського навчально-виховного комплексу № 16 Тетяна Веркалець.

Вікторія Проскурня, вчитель англійської мови Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37 на майстер-класі «Англійська мова в НУШ. Відчуй себе першокласником ХХІ століття» розповість, як учити сучасних дітей англійській мові за новою програмою.

Статистика переглядів

Сьогодні: 64

За тиждень: 398

За місяць: 1422

Всього: 79922

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: