Новини

З Новим роком! Із Різдвом Христовим!

Дорогі колеги-освітяни, діти і батьки!

Кожен із нас, незалежно від віку, з нетерпінням чекає Новорічних та Різдвяних свят: і  малеча в дитячих садочках, і школярі, і студенти, і ми, дорослі. 

В очікуванні прийдешнього світ завмирає, дякуючи за все, що вдалося й здійснилося протягом року: за світло, яким кожен збагатив свою душу, за добро, що поверталося нам за гідні вчинки, за випробування, без яких неможливо осягнути мудрість.

Велич і радість, якими осяяні Новий рік і Різдво, завжди вселяють у людські душі надію та віру, добро, милосердя  і любов. Це ті духовні основи, із яких проростає Особистість.

Освіта – невід’ємна складова життя кожної полтавської родини, тому в новому 2018 році хочу побажати єдності й взаєморозуміння величезній освітянській спільноті міста, нових захоплюючих спільних справ, цікавих і незабутніх екскурсійних поїздок, яскравих і неповторних перемог, а найголовніше – миру, ясного неба та  можливості здійснити найнеймовірніші мрії й побажання! 

Нехай під світлом різдвяної зорі шлях кожного буде легким і цікавим водночас, в оселях панують затишок і добробут, а душі будуть відкриті для щастя!

З Новим роком! Із Різдвом Христовим!

З повагою 

начальник управління освіти                                                  Леся  Марталішвілі

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 0

За тиждень: 591

За місяць: 3420

Всього: 55674

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: