Новини

Запрошуємо до участі у IX міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та VII міжнародній виставці освіти за кордоном «Word Edu»

15-17 березня 2018 р. відбудеться Дев'ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «Word Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13). Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України (лист МОН України № 1/11-12618 від 01.12.2017, лист ІІАГТН України № 2-7/225 від 14.11.2017). Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні.

Щорічно у виставці «Сучасні заклади освіти» беруть участь понад 800 вищих і професійних навчальних закладів, наукових установ, загальноосвітніх шкіл, дошкільних і позашкільних навчальних закладів, навчально-методичних центрів (кабінетів) професійно-технічної освіти, обласних і міських департаментів (управлінь) освіти, фондів, асоціацій, видавництв, виробників і постачальників засобів навчання з 25 регіонів України. Польщі, Австрії. Німеччини, Швейцарії, США. Болгарії, Чехії, Литви, Молдови, Грузії, Словаччини, Румунії, Угорщини.

Роботу виставки супроводжує змістовна тематична програма, яка включає круглі столи, презентації, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, експертні дискусії, педагогічні коучикги, дискусійні панелі, під час яких освітяни й науковці з різних регіонів України та закордонних країн обмінюються кращими досягненнями й новими рішеннями, що сприяє поглибленню порозуміння й знаходженню кращих рішень між регіонами держави, різних освітніх сфер і структур, обговорюють актуальні проблеми щодо здійснення реформ в усіх ланках національної освіти, розширення перспективних форм міжнародного співробітництва, ознайомлюють випускників шкіл та їх батьків з умовами вступу, напрямами підготовки та спеціальностями.

Для учасників виставки проводяться рейтинговнй виставковий конкурс з нагородженням Гран-Прі та конкурси з тематичних номінацій із нагородженням золотими, срібними та бронзовими медалями. Якщо виявите бажання то діліться досвідом.

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 0

За тиждень: 591

За місяць: 3420

Всього: 55674

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: