Новини

Міні-EdCamp у Полтаві

Продовжуємо знайомити з подіями у рамках Першої міської афілійованої (не)конференції міні-EdCampPoltava 2018. У наш час інформаційні технології та освіта сплетені досить тісно. Практично у кожного вчителя є свої улюблені технологічні інструменти, які він використовує у своїй роботі, що дозволяє йому зацікавити учнів під час шкільних занять.Тому вчителі інформатики Полтавської гімназії № 33 Наталія Кривко та Юлія Бровко 17 січня проведуть майстер-клас «З гаджетами на урок або топ корисних освітніх інструментів сучасного вчителя», під час якого презентують добірку інструментів необхідних у арсеналі кожного вчителя, як для особистого використання, так і у якості навчальних посібників у педагогічному процесі.

Вікторія Проскурня, вчитель англійської мови Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37 на майстер-класі «Англійська мова в НУШ. Відчуй себе першокласником ХХІ століття» розповість, як вчити сучасних дітей англійській мові за новою програмою.

Вчителі української мови та літератури Полтавської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 39 Сергій та Світлана Зайцеви у своєму виступівисвітлять різні педагогічні технології, які використовуютьу своїй практичній діяльності, що дали бажані результати у реалізації навчально-корекційних завдань. Мова ітиме про мультимедіа (робота з інтерактивною дошкою, створення відепроектів), естетотерапію (малювання на піску, аромотерапія, кольоротерапія, кінезітерапія та ін.). Спілкування відбуватиметься у форматі тренінгу-воркшопу, де глядачі зможуть стати активними учасниками дійства.

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 70

За тиждень: 70

За місяць: 1557

Всього: 58782

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: