Новини

Учні Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 імені Панаса Мирного» привітали дітей інтернату Донеччини із Святи Миколаєм

19 грудня 2017 року учні Комунального  закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 імені Панаса Мирного» привітали  дітей інтернату Донеччини із Святи Миколаєм. Протягом листопада-грудня  у школі було організовано акцію «Діти дітям». Учні зібрали велику кількість одягу, взуття,  іграшок, канцтоварів та намалювали вітальні листівки. Це все передали мешканцям інтернату через ГО «Полтавська громада разом».

 Уже не один рік поспіль у день Святого Миколая Чудотворця громадська організація на чолі з Вірою Маслак влаштовує теплі зустрічі з дітьми-сиротами . Не став винятком і цей рік. День Святого Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших новорічних свят, адже з його приходом кожен сподівається на маленьке диво, здійснення заповітної мрії.

Свято Миколая Чудотворця найбільш очікуване для всіх дітей, а особливо для тих, у кого немає рідних. Напередодні свята вони пишуть йому листи зі своїми побажаннями. Звертаючись до Святого Миколая, позбавлені батьківського тепла дітлахи сподіваються на здійснення заповітної мрії – мати люблячих і турботливих маму і тата, жити в щасливій родині, бути здоровими. Тож бути помічником Святого Миколая може кожен, хто має щире серце і бажання творити добро. Щороку Святий Миколай невидимою рукою здійснює найзаповітніші дитячі мрії та приносить у кожну родину щиру втіху і любов. Найбільше за всіх чекають на нього звісно ж діти, які з нетерпінням очікують жаданих «миколайчиків».

Ірина Тутак

 

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 0

За тиждень: 591

За місяць: 3420

Всього: 55674

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: