Увага! 9 січня 2018 року, розпочалася реєстрація на пробне ЗНО-2018

Новини

Алло, ми шукаємо таланти!!!

Все у житті починається з малого. З маленького зернятка виростає колосок, а з колоска – велика і пухка хлібина, ну а з маленьких діток виростають чудові, дружелюбні та ввічливі однокласники. Класи нашої школи – це маленькі сім’ї, в яких і радощі, й невдачі – навпіл. Це колективи – шукачі, які прагнуть нового, прогресивного. Це уроки й свята, олімпіади й конкурси, вечори й екскурсії, спортивні змагання та мандрівки. 15 грудня 2017 року за ініціативи Ради учнівського самоврядування, а саме Богдана Радкевича, Аліни Хохулі, Олесандра Одарюка, Дениса Власенка у Полтавській загальноосвітній школі №8 імені Панаса Мирного відбувся шкільний вечір «Алло, ми шукаємо таланти…».

Участь у конкурсі брали учні 5-9-х класів, а оцінювало їх досвідчене журі – Світлана Павлівна Богодиста (директор школи, голова журі), Ольга Анатолівна Устинова (вчитель англійської мови, класний керівник 9 класу) та Наталя Василівна Головльова (вчитель музичного мистецтва). Кожен клас та кожен його представник цікаво, творчо та креативно презентували свої таланти та здібності. До творчості учнів не забули долучитися і вчителі, які виконали багато сучасних молодіжних хітів, принесли море позитивних емоцій усім присутнім.

Нехай тепло цього зимового вечора ще довго зігріває наші душі. Пам‘ятайте, що кожна людина — це цілий світ, і тільки сила мистецтва дає нам змогу пізнати ці світи.

Карина Педько

Статистика переглядів

Сьогодні: 53

За тиждень: 274

За місяць: 1264

Всього: 34347

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання