Реєструйтесь на серпневу конференцію!

Запрошуємо усіх небайдужих до створення Нової української школи взяти активну участь у обговоренні питань на серпневу конференцію, яка відбудеться у інноваційному форматі, попередньо зареєструвавшись за посиланням на сайті! Реєстрацію відкрито до 4 червня. Кількість місць обмежена.

Новини

«Битва хорів» у СЗШ № 3

Вже стала доброю традицією для учнівського, педагогічного та батьківського колективів Полтавської СЗШ №3  організація та проведення щорічного феєричного, щедрого на приємні враження вокального конкурсу «Битва хорів» серед учнів середньої та старшої школи. Талановиті й креативні учні школи презентували власні творчі успіхи, дивуючи глядачів різнобарв'ям вокальних виступів, складних композицій, непередбачуваних постановок, костюмів та  акторської гри.  Пісні звучали українською, російською та англійською мовами. Компетентне журі справедливо оцінило виступ кожного колективу, нагороджуючи учасників грамотами та заохочувальними призами.

Переможцями вокальної битви стали веселий та гомінкий 5-К клас з популярною композицією «Десь по світу», шалений та яскравий 8-К з піснею «Дикі танці» і неперевершений, переможець минулого та позаминулого років 9-Б клас з піснею ««Sweet dreams».

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 10

За тиждень: 10

За місяць: 2839

Всього: 55093

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: