Вітаємо переможців IV етапі Всеукраїнських олімпіад!

Миколу Генералова, учня 11 кл. ЗЗСО № 31 (вчитель Тетяна Яцун) - ІІІ місце з математики; Зогаль Дар'ю, ученицю 10 кл. ЗЗСО № 29 (вчитель Світлана Зогаль) - І місце з правознавства; Лизенко Дарину, ученицю 9 кл. гімназії № 13 (вчитель Жанна Панкєєва) - ІІІ місце з правознавста; Коваленко Дениса, учня 11 кл. ліцею № 1 (вчитель Світлана Суворова) - ІІ м. з інформаційних технологій!

Новини

«Битва хорів» у СЗШ № 3

Вже стала доброю традицією для учнівського, педагогічного та батьківського колективів Полтавської СЗШ №3  організація та проведення щорічного феєричного, щедрого на приємні враження вокального конкурсу «Битва хорів» серед учнів середньої та старшої школи. Талановиті й креативні учні школи презентували власні творчі успіхи, дивуючи глядачів різнобарв'ям вокальних виступів, складних композицій, непередбачуваних постановок, костюмів та  акторської гри.  Пісні звучали українською, російською та англійською мовами. Компетентне журі справедливо оцінило виступ кожного колективу, нагороджуючи учасників грамотами та заохочувальними призами.

Переможцями вокальної битви стали веселий та гомінкий 5-К клас з популярною композицією «Десь по світу», шалений та яскравий 8-К з піснею «Дикі танці» і неперевершений, переможець минулого та позаминулого років 9-Б клас з піснею ««Sweet dreams».

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 144

За тиждень: 877

За місяць: 3539

Всього: 43144

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання