Новини

Обрано кращого молодого педагогічного працівника!

Вітаємо учителя біології Полтавської спеціалізованої школи № 39 Івана Єзерського, який став найкращим у номінації "Кращий молодий педагогічний працівник" та отримав нагороду під час церемонії нагородження "Молодь року-2017" . Молоді, активні, креативні, цілеспрямовані та успішні. Саме таких людей 14 грудня у Палаці дозвілля "Листопад" зібрала церемонія нагородження "Молодь року-2017". Талановиті педагогічні та медичні працівники, успішні та завзяті спортсмени, обдаровані працівники культури, кмітливі наукові працівники та по-справжньому працьовиті представники промислової галузі брали участь в конкурсі та виборювали звання найкращих серед кращих. 

Цьогоріч церемонія нагородження "Молодь року" відбулася уже вшосте. Традиційно захід проходив під патронатом Полтавського міського голови Олександра Мамая. Очільник міста зауважив, що Полтава — місто, потенціал якого закладений саме в молоді. Доказ тому – успіхи та здобутки на рівні держави у навчанні, спорті, громадській діяльності:

Успішна молодь міста боролася за перемогу в 7 номінаціях. Окрім цього, було вручено відзнаку "Гордість міста". Відзнаки в кожній з номінацій переможці отримали з рук відомих полтавців.

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 0

За тиждень: 591

За місяць: 3420

Всього: 55674

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: