Увага! 9 січня 2018 року, розпочалася реєстрація на пробне ЗНО-2018

Новини

Свято талантів у ЗЗСО № 34

У загальноосвітній школі №34 уже готуються до відзначення Нового року та Різдва. Аби показати гарні результати під час зимових заходів, діти вже тренуються, готуються відповідально. Сьогодні, 12 грудня, на сцені актової зали діти молодших класів відточували свою майстерність – поставили казку. І вигадали усе самі, і головні ролі також у їхньому виконанні. Турбота люблячих вчителів, комфортні та затишні умови для навчання і результати дають відповідні. Переглянути казку навчальний заклад запросив міського голову Олександра Мамая. За свої старання кожен маленький учасник заходу отримав подарунок: 13 грудня, діти 1-4 класів відвідають парк розваг «Дитяча планета».

Родина навчального закладу – надзвичайно творча та креативна. Мають чимало відзнак та перемог. Так, школа є переможцем міських конкурсів «Творчий дует», «Творче тріо». Учні школи – переможці та призери міських та обласних конкурсів, лауреати всеукраїнських, учасники різноманітних акцій, турнірів, змагань. А ще на базі закладу успішно діє хореографічний колектив «Ренесанс» під керівництвом Анни Хлистун. Вихованці колективу мають визнання на міжнародних, всеукраїнських, обласних та міських конкурсах хореографічних колективів.

Довідково

Протягом 2017 року на поточний ремонт загальноосвітньої школи №34 з міського бюджету виділено більше 44 тис.грн., в тому числіна ремонт харчоблоку – майже 13 тис. грн.

Протягом року поновлено і матеріальну базу на суму більше, ніж на 194 тис. грн. За ці кошти було придбано інтерактивний мультимедійний комплекс, мультимедійний проектор, 2 портативні комп’ютери, 4 планшети, одномісні парти для 1-4 кл. та учнівські стільці, двокамерний побутовий холодильник.

Статистика переглядів

Сьогодні: 73

За тиждень: 294

За місяць: 1284

Всього: 34367

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання