Увага! 9 січня 2018 року, розпочалася реєстрація на пробне ЗНО-2018

Новини

Ділимося досвідом: друге засідання школи молодого вчителя іноземних мов

Полтавська загальноосвітня школа №29 знову гостинно відкриває двері для гостей! 6 грудня відбулося чергове засідання школи молодого вчителя іноземних мов, яке було присвячене застосуванню методу проектів на уроках англійської та німецької мови, методиці роботи з обдарованими дітьми, а також особливостям підготовки та захисту наукових робіт МАН. Відкрили засідання вчитель-методист спеціаліст вищої категорії Юхименко А. Є. та методист з іноземних мов міського методичного кабінетуКірічек Т. В. 

Єрьоменко Т. М. виступила з доповіддю про застосування методу проектів на уроках іноземних мов, наголосила на його позитивних сторонах, навела приклади з особистого професійного досвіду.

Друга частина засідання була практичною: вчителі шкільного методичного об’єднання безпосередньодемонстрували застосування методу проектів. Маркова А. В. презентувала фрагмент уроку з німецької мови у 7-му класі на тему „GesundEssenundTrinken“, а Волкова Ю. В. підготувала урок на тему “ThePlaceofMusicinOurLife”. Молодші колеги мали змогу побачити, як саме застосовувати метод проектів, відзначили зацікавленість учнів до цього виду роботи, їх умотивованість.

Заключним питанням на засіданні стало обговорення системи роботи з обдарованими дітьми та специфіка підготовки та захисту науково-дослідних робіт МАН, з яким виступила голова шкільного методоб’єднання вчителів іноземних мов Роменська Н. В.Обговорення цієї теми супроводжувалося жвавим діалогом, обміном думками та досвідом. 

На зібранні панувала атмосфера дружності та співпраці, готовності поділитися ідеями, тому сподіваємося, що це засідання матиме позивний вплив на роботу молодих колег.

 Роменська Н. В., голова м/о вчителів іноземних мов ПЗШ №29, вчитель І кваліфікаційної категорії

Статистика переглядів

Сьогодні: 54

За тиждень: 275

За місяць: 1265

Всього: 34348

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання