Увага! 9 січня 2018 року, розпочалася реєстрація на пробне ЗНО-2018

Новини

Зустріч учнів гімназії № 13 із студентами іноземного факультету ВДНЗУ «УМСА»

У наш час, з розвитком інформаційного суспільства та появою нових форм спілкування, дуже важливого значення набуло знання іноземних мов. Процес їх вивчення стає набагато цікавішим та ефективнішим, коли теоретичні знання поєднуються з практичним застосуванням, зокрема живим спілкуванням з носіями мови. 30 листопада 2017 року у Полтавській гімназії № 13 за ініціативи вчителя англійської мови Макаренко Світлани Володимирівни відбувся захід, на який було запрошено студентів іноземного факультету ВДНЗУ «УМСА». 

Дев’ятикласникам  випала дуже гарна нагода застосувати знання, отримані на уроках англійської мови, на практиці. Перше, що їх зацікавило, чому запрошені іноземці обрали для навчання саме Україну, невелике місто Полтаву. Що подобається їм тут, а що ні? Гості відповіли, що життя у Полтаві – тихе, спокійне, розмірене, сприяє гарному навчанню (нічого не відволікає). Люди – доброзичливі, привітні. Єдиний мінус – мовний бар’єр, дуже важко зустріти людей, які можуть підтримати розмову англійською. Тож іноземні студенти з величезною радістю погодилися завітати до гімназії, де з легкістю знайшли тих, хто володіє англійською мовою на досить високому рівні. 

Протягом майже двох годин спілкування Махмуд, Ахмед, Абдулла та гімназисті радо ділилися та порівнювали інформацію про традиції, звичаї, їжу, свята, побут, рівень життя, освіту Кувейту, Філіппін, Єгипту та України. Також обговорювалися теми сім’ї, родинних цінностей, подорожей, спорту, музики, інтернет-спілкування, дозвілля тощо. Цікавим фактом виявилося те, що англійська мова не є рідною для них, але у їхніх країнах вона вивчається, як то кажуть, з пелюшок.

Статистика переглядів

Сьогодні: 54

За тиждень: 275

За місяць: 1265

Всього: 34348

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання