Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

29 травня – зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів: оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Електронна черга в ДНЗ

Електронна черга в ДНЗ

Відповідно до Указу Президента України від 30.09.2010 № 926/2010 «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні», розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 1722-р «Про схвалення концепції Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року», з метою створення ефективної системи управління дошкільними навчальними закладами області та відкритого освітнього ресурсу для батьківської громади з 01.08.2013 р. у м. Полтаві впроваджено обласний інформаційно-освітнній проект «Електронний дошкільний заклад». 

Детальну інформацію  про усі  дошкільні заклади міста батьки можуть отримати на порталі ІСУО - інформаційна система управління освітою (http://isuo.org)

Процедура електронної реєстрації в ДНЗ:

1. Зайти на сайт https://dnz-reg.nz.ua/

2. Ознайомитися з інструкцією по електронній реєстрації для батьків.

3. Зареєструватися. 

4. На вкладці "Список ДНЗ" обрати дитячий заклад та заповнити реєстраційну форму. 

5. Після того, як на електронну адресу надійде повідомленя про постановку дитини на чергу, батьки самостійно відслідковують статус поданої заявки і стежать за просуванням черги. 

До уваги! Зареєструватися можна тільки в один дитячий садочок.

6. При успішній реєстрації заявки встановлюється статус «Зареєстровано в черзі» (якщо черга у обраний садочок велика, відповідальні за електронну реєстрацію у ДНЗ можуть запропонувати батькам місце у іншому закладі  цього ж мікрорайону).

7. У разі зміни обставини та необхідністю оформитися в інший садок треба повідомити відповідального за реєстрацію у ДНЗ. 

Якщо за якихось обставин батьки не можуть самі зареєструвати свою дитину, вони можуть  звернутися за допомогою у обраний дитячий садочок і працівники закладу допоможуть їм створити обліковий запис, поставити дитину на чергу та навчать, як прослідковувати статус свої заяви.

Корисні посилання:

інформацію про ДНЗ міста ви можете дізнатися за посиланням - https://isuo.org/ 

зареєструватися та поставити дитини на чергу ви можете за посиланням - https://dnz-reg.nz.ua/

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 77

За тиждень: 77

За місяць: 2038

Всього: 15082