Чемпіонат з настільного тенісу

Фестиваль дитячої творчості

Головне меню

Інформаційна відкритість закладів

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Діяльність управління освіти

Створено нове освітнє середовище для пілотних класів школи № 37

У 2017/2018 навчальному році Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №37 (директор Ірина Пасюра) стала однією зі 100 шкіл в Україні (в Полтавській області – 4), які долучилися до пілотного  впровадження нового державного стандарту початкової освіти у рамках запровадження Концепції Нової української школи. 2 перших класи в цьому закладі розпочали навчання за новими програмами. 

Щоб створити у цих класах відповідне сучасне освітнє середовище, згідно з вимогами наказу Міністерства освіти і науки України від
 13.07.2017 №1021, з міського бюджету були виділені додаткові кошти - близько 256 тисяч грн. – та проведено закупівлю необхідного обладнання: це й інтерактивний мультимедійний комплекс,  і нові 3-рівневі парти, і понад 20 позицій засобів навчання в нових умовах (наприклад, математичний планшет, танграм, килимок-пазл тощо). 

Це дасть можливість створити навчальні центри, використовувати роботу в групах, розвивати мислення, логіку, навички спілкування і дослідження вже з першого класу, адже до сучасних дітей потрібен і сучасний підхід. 

Управління освіти

Відкритий бюджет

Статистика переглядів

Сьогодні: 41

За тиждень: 238

За місяць: 2406

Всього: 92902

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: