Двомісячник чистоти

Великодня писанка - 2019

Головне меню

Інформаційна відкритість закладів

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Діяльність управління освіти

План роботи управління освіти на березень 2019

з/п

 

Назва заходу

Дата проведення

Відповідальний

1.         

Співпраця з керівниками закладів ЗСО щодо реєстрації випускників на ЗНО

За окремим графіком

Кочубей М.А.

2.         

Проведення навчання персоналу, який буде задіяний у якості старшого інструктора, інструктора, чергового на пунктах тестування

За окремим графіком

Кочубей М.А.

3.         

Організація і проведення пробного ЗНО

16.03

23.03

Кочубей М.А.

4.         

Підготовка матеріалів до сесії  та засідань виконавчого комітету Полтавської міської ради

Протягом місяця

Кулініч І.А.

5.         

Формування бази даних персоналу на пробне ЗНО

До 06.03.

Кочубей М.А.

6.         

Співпраця із ЗЗСО щодо організації інклюзивного та індивідуального  навчання

Протягом місяця

Трибрат О.Є.

Лимар Т.М.

7.         

Співпраця із закладами, які впроваджують інклюзивне навчання, щодо створення ресурсних кімнат і придбання спеціального колекційного обладнання

Протягом місяця

Трибрат О.Є.

Зайцев С.В.

8.         

Моніторинг прогнозованої кількості учнів 1-х, 5-х та 10-х класів ЗЗСО міста

Протягом місяця

Лимар Т.М.

9.         

Підведення підсумків ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

        До 10.03

Лимар Т.М.

Цимбалюк О.В.

Білявська І.В.

10.      

Організація проведення конкурсного відбору педагогічних працівників Комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр Полтавської міської ради»

        12-18.03

Завгородня Т.М.

Аліпа Л.С.

11.      

Організація проведення конкурсу на посаду начальника відділу загальної середньої, спеціальної, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти та соціального захисту

 

Протягом місяця

Завгородня Т.М.

Бредун Н.В.

12.      

Підготовка документів на нагородження працівників закладів освіти до Міжнародного жіночого дня 8 Березня

Протягом місяця

Аліпа Л.С.

Завгородня Т.М.

 

13.      

Організація підтвердження замовлення на виготовлення документів про освіту випускникам 9(10)-х та 11 (12)-х класів.

Протягом місяця

Аліпа Л.С.

Бредун Н.В.

Завгородня Т.М.

 

14.      

Узагальнення матеріалів щодо щорічної оцінки виконання посадовими особами управління освіти покладених на них обов’язків і завдань.

До 15.03

Бредун Н.В.

15.      

Урочисті заходи з нагоди дня народження Т.Г. Шевченка

07.03.-09.03

Верхогляд Д.В.

Бубир О.А.

16.      

Благодійний бал

19.03

Бубир О.А.

Ханжин А.В.

17.      

Конкурс на кращу правовиховну роботу ЗЗСО

20.03-28.03

Верхогляд Д.В.

Ханжин А.В.

18.      

Майстер-класи працівників психологічної служби закладів освіти міста

Протягом місяця

Горошко Т.В.

Подолян Н.О.

19.      

Здійснення експертизи корекційних та розвивальних авторських програм

 

 

 

Протягом місяця

Горошко Т.В.

Подолян Н.О.

Члени експертної комісії при Центрі ППСР

20.      

Міський етап обласного конкурсу з креслення

за графіком ПОІППО

Васькіна В.Я.

21.      

Засідання «Школи інтерактиву» для вчителів, які будуть працювати за новим державним стандартом у 2019-2020 н.р.

Протягом місяця

Цимбалюк О.В.

Пилюк С.С.

22.      

Інструктивно-практичні заняття для учнів 10 класів з предмета «Захист Вітчизни».

Протягом місяця

щосереди

Третинник Ю.В.

23.      

Міські змагання з волейболу серед дівчат в рамках міської Спартакіади школярів

Протягом місяця

Третинник Ю.В.

24.      

Організація та проведення двомісячника чистоти та благоустрою міста в рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте Довкілля»

Протягом місяця

Севастьян Л.О.

25.      

Всеукраїнський  конкурс «Змагаймося за нове життя», привячений творчості Лесі Українки

02.03

Солончук І.В.

26.      

Семінар для бібліотекарів «Розвиток особистості школяра засобами бібліотеки».

04.03

Лазько Ю.І.

27.      

Всеукраїнський конкурс «Соняшник»

05.03

Солончук І.В.

28.      

Вивчення стану викладання в початкових класах

      11.03 -15.03

Бондаренко Н.М.

29.      

Засідання школи молодого керівника ЗДО

12.03

Огоновська О.І.

Васильєва О.О., Шептун О.Н.

30.      

Вивчення стану викладання англійської мови

    12.03 – 14.03

Кірічек Т.В.

31.      

Благодійні заходи «Чай з капелюхом» для заступників з ВР та педагогів-організаторів

          12.03

          15.03

Бакунович Е.В.

32.      

Правнича школа для вчителів правознавства та учнів.

          13.03

Горпинченко Н.А.

33.      

Міське свято «У світі птахів»

          13.03

Севастьян Л.О.

34.      

Міські математичні бої  (ІІІ етап)

          13.03

Семено Л.Д.

35.      

Фестиваль театрального мистецтва.

          14.03

Бакунович Е.В.

36.      

Перші педагогічні сходинки.

Постійно діючі консультпункти –

- пізнавальний розвиток дошкільника (інноваційні технології)

          14.03

Огоновська О.І.

Васильєва О.О.

37.      

Прийом авторських матеріалів соціально-психологічного змісту від працівників психологічної служби та сторонніх організацій

        до 15.03

Подолян Н.О.

38.      

Методичний діалог директорів закладів освіти міста «Інноваційні практики в НУШ»

15.03

Козлова І.В.

Бондаренко Н.М.

39.      

Засідання експертної комісії з питань попереднього аналізу поданих матеріалів, розподілу робіт між експертами.

15.03

Горошко Т.В.

Подолян Н.О.

Члени експертної комісії при Центрі ППСР

40.      

Консультація для керівників ЗДО з приводу вивчення стану екологічної компетентності дітей дошкільного віку.

15.03

Огоновська О.І.

Васильєва О.О.

Шептун О.Н.

41.      

Міські змагання «Тато, мама, я - спортивна сім’я»

16.03

Третинник Ю.В.

42.      

Благодійний бал освітян

19.03

Бакунович Е.В.

43.      

Інструктивно–методична нарада заступників директорів шкіл з НВР з питань закінчення навчального року та проведення ДПА.

19.03

Каплоух Ж.О.

44.      

Творчий майданчик учителів історії «Сучасні інноваційні технології: змішане навчання та перевернутий клас, розвиток критичного мислення».

20.03

Горпинченко Н.А.

45.      

Міський етап фестивалю «Молодь обирає здоровۥя»

20.03

Бакунович Е.В.

46.      

Міський етап Всеукраїнського конкурсу-огляду колективів екологічної просвіти (екологічні агітбригади та екологічні театри (шоу))

     20.03 – 21.03

Севастьян Л.О.

47.      

Математичний конкурс «Кенгуру»  (ІІ етап)

21.03

Семено Л.Д.

48.      

Виставка-презентація учнівських робіт саморобних приладів для фізичних демонстрацій, саморобних іграшок з фізичним змістом.

25.03

Семено Л.Д.

49.      

Творча група вчителів трудового навчання «Впровадження методики продуктивного навчання на уроках з обслуговуючих видів праці». Керівник: Приходько Ю.М.

26.03

Васькіна В.Я.

50.      

Засідання атестаційної комісії  управління освіти. Атестація педпрацівників, що претендують на кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання

     27.03 – 29.03

Члени атестаційної комісії

51.      

Творча майстерня вчителя трудового навчання Остапенка О.І.

29.03

Васькіна В.Я.

52.      

Інструктивно–методична нарада вчителів початкових класів «Особливості проведення ДПА у 4 класах у 2018/19 н.р.».

29.03

Бондаренко Н.М.