День учителя - 2018

Полтава вишивана

Діяльність управління освіти

План роботи управління освіти на жовтень 2018

№п/п

Найменування заходів, робіт

Термін виконання

(дата, час)

Виконавець

1.        1

Підготовка до проведення конкурсів на заміщення вакантних посад педагогічних працівників інформаційно-ресурсного центру та головного спеціалісту відділу загальної середньої, дошкільної та спеціальної освіти, оформлення конкурсної документації.

До 18.10

Завгородня Т.М.

Аліпа Л.С.

Бредун Н.В.

2.         

Підготовка нагородних матеріалів до Дня працівників освіти.

До 05.10

Завгородня Т.М.

Аліпа Л.С.

Бредун Н.В.

3.         

Підготовка зведеної звітності за формою 83-РВК про чисельність та склад педагогічних працівників.

До 22.10

Аліпа Л.С.

Завгородня Т.М.

Бредун Н.В.

4.         

І етап обласної Інтернет-олімпіади з інформатики.

Протягом місяця

Северенчук Н.Я.

5.         

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Протягом місяця

Басенко В.І.

6.         

Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл»

Протягом місяця

Севастьян Л.О.

7.         

Аналіз матеріалів експертами, написання експертного висновку.

Протягом місяця

Горошко Т.В.

Подолян Н.О.

8.         

Міська Спартакіада школярів

Протягом місяця

Третинник Ю.В.

9.         

Семінар «Безпека життєдіяльності дитини дошкільного віку».

18.10

Шептун О.Н.

10.      

Творчі звіти вчителів, які атестуються «Фестиваль майстер-класів».

За окремим планом

Северенчук Н.Я.

11.      

Очна сесія вчителів перших класів 2018/19 н.р.

За окремим графіком

Бондаренко Н.М.

12.      

Інструктивно-практичні заняття для учнів 10 класів з предмета «Захист Вітчизни».

Протягом місяця

Щосереди

Третинник Ю.В.

13.      

Підготовка та проведення групових тематичних консультацій для працівників психологічної служби.

01-15.10

Горошко Т.В.

Подолян Н.О.

14.      

Заняття школи молодого фахівця психологічної служби.

03.10

Горошко Т.В.

Подолян Н.О.

15.      

Консультпункт з математики

04.10

25.10

Семено Л.Д.

16.      

Вивчення стану викладання математики, фізики та астрономії

08.10

Семено Л.Д.

17.      

Міський етап фестивалю-конкурсу проектів учнівського самоврядування  патріотичного спрямування «Ми віримо в гарне майбутнє».

10.10

Дорохова Н.Г.

Бакунович Е.В.

18.      

Школа молодого вчителя історії, географії

10.10

Горпинченко Н.А.

19.      

Міська легкоатлетична естафета

11.10

Третинник Ю.В.

20.      

Свято нагородження переможців міських етапів Всеукраїнських акцій  та конкурсів екологічних агітбригад та екологічних театрів (шоу), «До чистих джерел», «Зелений паросток майбутнього», «Парки – легені міст і сіл».

11.10

Севастьян Л.О.

21.      

Вивчення стану викладання в початкових класах

15-19.10

Бондаренко Н.М.

22.      

Виїзний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи

16.10

Каплоух Ж.О.

23.      

Воркшоп учителів історії «Методики візуалізації (скетчноутінг) на уроках історії, як засіб стимулювання творчого, креативного мислення учнів»

17.10

Горпинченко Н.А.

24.      

Майстер-клас учителів математики та фізики «Еdсаmp. Післямова» (з досвіду проведення бінарних уроків).

17.10

 

Семено Л.Д.

25.      

Семінар для вихователів-методистів та завідувачів малокомплектних ЗДО:

«Методика формування культури безпечної поведінки у дітей дошкільного віку».

18.10

Васильєва О.О., Шептун О.Н

спільно з навчально-методичним центром ЦЗ Полтавської обл.

26.      

Засідання експертної комісії з питання надання дозволів на використання поданих матеріалів у навчальних закладах міста.

19.10

Горошко Т.В.

Подолян Н.О.

27.      

Методичний портал «Сучасні тенденції у методичній роботі: від ідеї до практики» (для заступників директорів з ВР та педагогів-організаторів)

19.10

Бакунович Е.В.

28.      

Міські математичні бої (І етап)

19.10

Семено Л.Д.

29.      

Творчий майданчик учителів фізики «Проектні технології у курсі фізики».

Керівник: Юшко Л.В.

22.10

Семено Л.Д.

30.      

Виїзний науково-практичний семінар учителів біології «Досягнення сучасної селекції в Україні».

23.10

Севастьян Л.О.

31.      

Міжпредметна творча майстерня вчителів природничо-математичних дисциплін «Конструювання уроків на основі ментального картографування».

Керівники: Ладигіна О.В.,

Якименко Ю.О., Рогальська В.В.

23.10

Семено Л.Д.

Севастьян Л.О.

32.      

Навчально-методичні заняття вчителів зарубіжної літератури та російської мови «Втілення ідей педагогіки партнерства в освітній процес на уроках зарубіжної літератури та російської мови».

24.10

Горбаньова Н.М.

33.      

Педагогічна студія «Впровадження моделі змішаного навчання «перевернутий клас» при викладанні інформатики в 10 класах».

24.10

Северенчук Н.Я.

34.      

Заняття  школи молодого керівника ЗДО

24.10

Васильєва О.О.

Шептун О.Н.

35.      

Школа народних ремесел «Сучасні види декоративно-ужиткового мистецтва як складова змісту оновленої програми з трудового навчання».

Керівник: Білоброва С.Д.

25.10

Васькіна В.Я.

36.      

Творча група вчителів української мови та літератури «Розвиток предметних компетентностей у контексті вивчення літератури рідного краю».

Керівник: Науменко О.М.

25.10

Солончук І.В.

37.      

Семінар для вчителів німецької мови «Використання навчальної платформи «KinderUni» на уроках німецької мови, як засобу стимулювання навчальної діяльності»

26.10

Кірічек Т.В.

38.      

Клуб професійного спілкування «Ліра»

«Інноваційні технології на заняттях з музичного виховання». Хореографічний напрямок.

30.10

Васильєва О.О.

39.      

Обласний конкурс на кращий захід із патріотичного виховання.

31.10

Дорохова Н.Г.

Бакунович Е.В.

40.      

Творча група вчителів іноземної мови «Реалізація засобів інтеграції ключових і загально предметних компетентностей на уроках англійської мови».

31.10

Кірічек Т.В.

41.      

Моніторинг проведення корекційно-розвиткових занять у закладах з інклюзивними класами.

Протягом місяця

Трибрат О.Є.

42.      

Моніторинг роботи груп продовженого дня у ЗЗСО.

Протягом місяця

Лимар Т.М.

43.      

Установчий семінар щодо організації роботи Полтавського територіального відділення МАН.

Згідно з графіком

Лимар Т.М.

Цимбалюк О.В.

Бєлявська І.В.

44.      

Організація відвідування учнями 9-11 класів ЗЗСО профорієнтаційного заходу «Професія юриста в сучасному суспільстві».

11.10

Кочубей М.А.

45.      

Співпраця з Полтавською міськрайонною філією Полтавського обласного центру зайнятості щодо проведення першого моніторингу професійних намірів майбутніх випускників 9 та 11 класів.

Протягом місяця

Кочубей М.А.

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 18

За тиждень: 812

За місяць: 2839

Всього: 72596

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: