Зустріч із Заступником міністра юстиції України

Марина Порошенко у Полтаві

Нагадуємо, що реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні завершилася 17 березня 2017 року, перереєстрація (у разі необхідності внесення певних змін) триватиме до 31 березня.

Діяльність управління освіти

Тижневий план роботи управління освіти на 06.02-10.02.2017

Тижневий план роботи управління освіти на 06-10.02.2017

№ з/п

Назва заходу

Дата пров.

Час пров.

Місце пров.

Відповідальний

1.         

Щотижнева апаратна нарада.

06.02

14.30

Управління

освіти

Дорохова Н.Г.

2.         

Контроль за організацією індивідуального та інклюзивного та навчання.

Протягом тижня

ЗНЗ

Трибрат О.Є.

Лимар Т.М.

3.         

Контроль за реєстрацією випускників на ЗНО-2017.

З 06.02

ЗНЗ

Кочубей М.А.

4.         

Державна атестація Комунального закладу «Полтавська спеціальна загальноосвітня школа №40».

Згідно з графіком

СЗШ №40

Акініна Л.Є.

Козлова І.В.

5.         

«Сузір¢я талантів».

08.02

10.00

ЗШ №37

Гринь І.М.

6.         

Флеш-моб, участь у Всеукраїнському конкурсі колядок.

08.02

10.30

Гімназія №17

Гринь І.М.

7.         

Вивчення практичної діяльності працівників психологічної служби, що атестуються у 2016-2017н.р.

За окремим графіком

ЗНЗ міста

Горошко Т.В.

Подолян Н.О.

8.         

Міжшкільні заняття  щодо підготовки міської команди  до ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

За окремим графіком

ЗНЗ міста

Севастьян Л.О.

9.         

Міський етап обласного  конкурсу-огляду на кращий  Web-сайт ДНЗ.

06-10.02

ДНЗ міста

Цехмистро О.І.

Шептун О.Н.

Васильєва О.О.

10.      

Всеукраїнська акція «Годівничка».

Протягом тижня

ЗНЗ міста

Севастьян Л.О.

11.      

Дні педагогічної майстерності вчителів фізичної культури.

За окремим графіком

ЗНЗ міста

Третинник Ю.В.

12.      

Майстер-класи учителів предметів «Фізична культура», «Захист Вітчизни».

За окремим графіком

ЗНЗ міста

Третинник Ю.В.

13.      

Участь у засіданнях ЛКК зі складання індивідуальних програм реабілітації дітей-інвалідів.

За окремим графіком

Поліклініки міста

Дмитрієнко І.Г.

14.      

Дні педагогічної майстерності вчителів-логопедів, дефектологів та асистентів учителів.

За окремим графіком

ЗНЗ, ДНЗ 

Дмитрієнко І.Г.

15.      

Міські змагання з волейболу  (юнаки) у рамках міської Спартакіади школярів серед шкіл Шевченківського району.

Відповідно до  календаря ігор

14.00

ЗНЗ міста

Третинник Ю.В.

16.      

Фестиваль педагогічних ідей і знахідок

06-10.02

ЗНЗ міста

Бондаренко Н.М.

17.      

Творча лабораторія вчителів історії «Створення електронного кабінету Історія України, 7 кл.».

07.02

14.00

ЗШ № 2

Горпинченко Н.А.

18.      

Майстер-клас «Чарівний світ монотипії» вчитель Верещака О.В. (в рамках декади пед.майстерності вчителів художньо-естетичних дисциплін)

07.02

12.00

ЗШ № 30

Гнидіна О.В.

19.      

Засідання школи молодого керівника МО.

07.02

12.30

ЗШ № 25

Бондаренко Н.М.

20.      

Групова тематична консультація для працівників психологічної служби міста «Мобіт і буліт  у шкільному середовищі».

08.02

10.00

ЗШ № 10

Горошко Т.В.

Подолян Н.О.

21.      

Семінар-практикум для соціальних педагогів «Система профілактики  делінквентної поведінки учнів».

08.02

14.00

ЗШ № 7

Подолян Н.О.

22.      

Участь у нараді лікарів поліклінічних відділень міста «Єдність у роботі медичних працівників та педагогів міста в справі раннього виявлення та організації корекційного навчання дітей з особливими освітніми потребами»

08.02

08.15

ДПВ №1

Дмитрієнко І.Г.

23.      

Участь учнів 9 класів у Дні відкритих дверей Полтавського комерційного технікуму.

08.02

13.00

Комер.

технікум

Кочубей М.А.

24.      

Участь учнів 11 класів у презентації Вищих військових навчальних закладів України.

09.02

14.00

ЗШ №38

Кочубей М.А.

Третинник Ю.В.

25.      

Інструктивно-практичні заняття для учнів 10 класів з предмета «Захист Вітчизни».

09.02

09.00 – 12.00

Військовий коледж

Третинник Ю.В.

26.      

Засідання міської ПМПК щодо виявлення дітей з особливими освітніми потребами.

09.02

 

 09.00 – 12.00

ІІ пол. відд. ДМКЛ

Дмитрієнко І.Г.

27.      

У рамках консультпункту гурткова робота (дитячий майстер-клас) з живопису.

09.02

09.00

СНВК № 3

Цехмистро О.І.

Васильєва О.О.

28.      

Відкриття декади вчителів художньо-естетичних дисциплін «Стежинами творчого розмаїття».

09.02

08.45

ЗШ № 7

Гнидіна О.В.

29.      

Засідання методичного клубу «Творча ініціатива» для керівників гуртків та дитячих об’єднань екологічного спрямування: «Модернізований підхід у формуванні екологічної свідомості школярів».

10.02

12.30

Гімназія

№ 13

Бакунович Е.В.

30.      

Постійно діючий семінар учителів іноземної мови «Використання ІКТ і проектних технологій на уроках» (у рамках атестації педпрацівників)

10.02

09.00

СЗШ № 3

Кірічек Т.В.

31.      

Конкурс на здобуття премії ім.М.В.Гоголя

До    10.02

ММК

Горбаньова Н.М.

 

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 20

За тиждень: 505

За місяць: 1627

Всього: 10534